Автодім Полтава Послуга "Сезонне зберігання шин"

  1. Сервіс Аксесуари
  2. Послуга "Сезонне зберігання шин"
15.11.2020

Послуга "Сезонне зберігання шин"

Приходить новий сезон і автолюбителі починають міняти «резину» у своїх авто. Але мало хто знає, як правильно зберігати шини. Хтось складає їх в гаражі як-небудь , хтось залишає на балконі  і лежать вони там до наступного сезону. А потім дивуються, що начеб-то недавно куплені шини втрачають свою якість. Але ж все залежить  від  правильності зберігання шин.

3

 Наш автоцентр "Автодім Полтава" надає своїм клієнтам  послугу "Сезонного зберігання шин". Ваші шини ми зберігаємо в спеціальному місці  , дотримуючись всіх необхідних умов, а саме:

- після зняття, шина ретельно оглядається, робиться опис її стану, що включає в себе заміри глибини протектора в трьох місцях, наявність ремонтних пластирів і пошкоджень бортів, маркування, дати випуску шини та наявність пошкоджень;

- всі шини зберігаються на закритому складі, в сухому місці, без потрапляння прямих сонячних променів з дотриманням необхідного температурного режиму;

- шини зберігаються у вертикальному положенні на спеціально обладнаних стендах, завдяки чому зберігається форма протектора і боковини.

Вартість послуги:   Комплект шин (4 шт.)  від  45 грн/міс.


Вячеслав
Шевченко
Майстер-приймальник
Телефон: +38 053 263 1201
Мобільний телефон:
Факс:
Євгеній
Гончарук
Фахівець з продажу запчастин
Телефон: +38053 267 91 44
Мобільний телефон: +380 66 076 73 46
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.