Послуга "Сезонне зберігання шин"

Приходить новий сезон і автолюбителі починають міняти «резину» у своїх авто. Але мало хто знає, як правильно зберігати шини. Хтось складає їх в гаражі як-небудь , хтось залишає на балконі  і лежать вони там до наступного сезону. А потім дивуються, що начеб-то недавно куплені шини втрачають свою якість. Але ж все залежить  від  правильності зберігання шин.
3

 Наш автоцентр "Автодім Полтава" надає своїм клієнтам  послугу "Сезонного зберігання шин". Ваші шини ми зберігаємо в спеціальному місці  , дотримуючись всіх необхідних умов, а саме:

- після зняття, шина ретельно оглядається, робиться опис її стану, що включає в себе заміри глибини протектора в трьох місцях, наявність ремонтних пластирів і пошкоджень бортів, маркування, дати випуску шини та наявність пошкоджень;

- всі шини зберігаються на закритому складі, в сухому місці, без потрапляння прямих сонячних променів з дотриманням необхідного температурного режиму;

- шини зберігаються у вертикальному положенні на спеціально обладнаних стендах, завдяки чому зберігається форма протектора і боковини.

Вартість послуги:   Комплект шин (4 шт.)  від  45 грн/міс.


Вячеслав
Шевченко
Майстер-приймальник
Телефон: +38 053 263 1201
Мобільний телефон:
Факс:
Євгеній
Гончарук
Фахівець з продажу запчастин
Телефон: +38053 267 91 44
Мобільний телефон: +380 66 076 73 46
Факс: