ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

Комерційні автомобілі Volkswagen у дії - Tough is not enough

Вони завжди поруч. Там, де необхідно виконати найскладнішу роботу. Готові впоратися на 100% з найрізноманітнішими задачами. Комерційні автомобілі Volkswagen. Caddy, Amarok, T6 та Crafter з гарантією 4 роки - дізнайся більше про своїх ідеальних помічників: https://www.vw-commercial.com.ua/

Новий Volkswagen T-Roc. Електропривод кришки багажного відділення

Незважаючи на компактні габарити кузова, високо розташовані сидіння T-Roc та великий простір для ніг дозволяють відчути себе у значно більшому автомобілі. Об'єм багажного відділення може сягати до 455 л. А якщо цього недостатньо, Ви можете скласти поділену на асиметричні частини спинку заднього сидіння або скористатися люком для перевезення довгих предметів. Практичний елемент - пласка поверхня для розміщення вантажів і підлога багажного відсіку з можливістю регулювання висоти. Обидві ці особливості дозволяють з легкістю завантажувати важкі предмети.