ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.
3

Новий Crafter. Новий вимір.

Шановні клієнти, ми раді поділитися з Вами гарною новиною -  Новий Crafter доступний  до продажу  та замовлення в автосалоні "Автодім Полтава" Новий Crafter створений для того, щоб полегшити ваші щоденні робочі задачі, і пропонує підходящий варіант моделі для будь-якого напрямку бізнесу!

Дізнатися більше
1

Volkswagen Amarok. 100% сили. 100% потужності.

Безкомпромісний на бездоріжжі. Темпераментний на асфальті. З найширшою вантажною платформою у класі, оновленим дизайном та повним приводом 4MOTION. А його новий 6-циліндровий двигун об'ємом 3,0 л розвиває вражаючі 224 к.с. максимальної потужності й крутний момент 550 Нм!

Дізнатися більше

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

Volkswagen Amarok у новому випуску #ЧтоПочем

Volkswagen Amarok у новому випуску #ЧтоПочем від InfoCar

Історія Volkswagen Touareg.

Це історія успіху Touareg, яка починається у 2002 році. В очікуванні світової прем'єри нового флагману 23 березня у Пекіні.