ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.
3

Volkswage Crafter. Автомобіль нового виміру.

05.07.2020

Volkswagen Crafter створений для того, щоб полегшити ваші щоденні робочі задачі, і пропонує підходящий варіант моделі для будь-якого напрямку бізнесу!

Дізнатися більше
1

100% новий. 100% Caddy. Вже в Україні.

09.01.2019

Світова прем'єра - бренд Volkswagen Комерційні автомобілі святкує дебют найбільш «цифрового» Повністю оновлений: бренд Volkswagen Комерційні автомобілі представляє інноваційне 5-те покоління моделі Caddy, попередники якої були зроблені в кількості більше трьох млн екземплярів.

Дізнатися більше

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

Volkswagen Touareg. Флагман бренду та його ключові особливості.

Автомобіль, який поєднує в собі все: інновації, технологічність, потужність та динаміку. Наші пакетні пропозиції надають можливість отримувати більше вигоди для клієнтів. Вони є доповненням до комплектацій Ambience, Elegance, R-Line та V8.

Новий Caddy вже в Україні!

100% новий. 100% Caddy. П'яте покоління авто стало ще більш іноваційним та практичним, із найбільшим у комерційному сегменті переліком доступних асистетів безпеки та водія.