ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.
3

Новий Crafter. Новий вимір.

Шановні клієнти, ми раді поділитися з Вами гарною новиною -  Новий Crafter доступний  до продажу  та замовлення в автосалоні "Автодім Полтава" Новий Crafter створений для того, щоб полегшити ваші щоденні робочі задачі, і пропонує підходящий варіант моделі для будь-якого напрямку бізнесу!

Дізнатися більше
1

Новий Amarok. 100% сили. 100% потужності.

Безкомпромісний на бездоріжжі. Темпераментний на асфальті. З найширшою вантажною платформою у класі, оновленим дизайном та повним приводом 4MOTION. А його новий 6-циліндровий двигун об'ємом 3,0 л розвиває вражаючі 224 к.с. максимальної потужності й крутний момент 550 Нм!

Дізнатися більше

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

Комерційні автомобілі Volkswagen у дії - Tough is not enough

Вони завжди поруч. Там, де необхідно виконати найскладнішу роботу. Готові впоратися на 100% з найрізноманітнішими задачами. Комерційні автомобілі Volkswagen. Caddy, Amarok, T6 та Crafter з гарантією 4 роки - дізнайся більше про своїх ідеальних помічників: https://www.vw-commercial.com.ua/

Новий Volkswagen T-Roc. Електропривод кришки багажного відділення

Незважаючи на компактні габарити кузова, високо розташовані сидіння T-Roc та великий простір для ніг дозволяють відчути себе у значно більшому автомобілі. Об'єм багажного відділення може сягати до 455 л. А якщо цього недостатньо, Ви можете скласти поділену на асиметричні частини спинку заднього сидіння або скористатися люком для перевезення довгих предметів. Практичний елемент - пласка поверхня для розміщення вантажів і підлога багажного відсіку з можливістю регулювання висоти. Обидві ці особливості дозволяють з легкістю завантажувати важкі предмети.

Історія Volkswagen Touareg.

Це історія успіху Touareg, яка починається у 2002 році. В очікуванні світової прем'єри нового флагману 23 березня у Пекіні.

Multivan Comfort Plus. Нова спеціальна модель.

Спеціальна модель Multivan Comfort Plus. Пакетна пропозиція зі спеціальним ціноутворенням, доступна зі складу та для замовлення у виробництво: звичний комфорт, легендарна надійність, гнучка організація салону та приваблива ціна.