Електронна сервісна книжка

Тепер всі записи про регламентоване обслуговування будуть фіксуватися в електронному вигляді, без традиційних відміток на паперовому носії. При цьому загальна інформація про регламент обслуговування буде вказана у скороченій версії паперової сервісної книжки.
1

 В майбутньому це дозволить cервісним центрам Volkswagen отримувати всю інформацію про технічне обслуговування в цифровому форматі.

Протягом всього терміну експлуатації автомобіля інформація про виконані роботи записується в хронологічному порядку, а в разі перепродажу автомобіля переходить до нового власника.

При кожному відвідуванні сервісного центру клієнт також буде отримувати паперову роздруківку з переліком виконаних робіт. Для зберігання списку в скороченій паперовій версії сервісної книжки передбачено спеціальну кишеню.

Переваги:
 
• Електронна сервісна книжка гарантує достовірність та повноту відомостей про виконані роботи з технічного обслуговування на автомобілі.

• У разі втрати або псування сервісної документації будь-який офіційний партнер Volkswagen завжди зможе надати повну актуальну роздруківку з електронної системи.

• Роздруківка з електронної сервісної книжки містить спеціальний захисний код. У поєднанні з системою зберігання інформації в цифровому вигляді, це практично повністю виключає можливість фальсифікації даних.

• Повна і достовірна сервісна історія підвищує вартість автомобіля на вторинному ринку і гарантує впевненість при купівлі автомобіля з пробігом.

• Електронна сервісна книжка також доступна офіційним партнерам Volkswagen за межами України, що дозволить їм оперативно допомогти власникові Volkswagen, навіть якщо він перебуває за кордоном.