Автодім Полтава Оригінальний сервісний центр Volkswagen  Автодім Полтава

  1. Автодім Полтава | офіційний дилер Volkswagen
  2. Оригінальний сервісний центр Volkswagen  Автодім Полтава
14.11.2017

Оригінальний сервісний центр Volkswagen  Автодім Полтава

Купуючи автомобіль,  Ви зробили серйозну інвестицію у власну мобільність та індивідуальність.  Але будь-який автомобіль  незалежно від  його  вартості  потребує сучасного технічного обслуговування, яке Вам з радістю надасть  сервісний  центр "Автодім Полтава".

і

Ми гарантуємо Вам  найкращу якість,  багаторічний досвід та постійну мобільність.  Наша мета - повністю задовольнити  Ваші потреби! Ми працюємо для  Вас. Крім звичної уваги до Вашого автомобіля ми надаємо  й  інші додаткові послуги. Ви можете розслабитися і відчувати себе впевнено за кермом свого Volkswagen.

Обираючи оригінальний сервіс, запасні частини та аксесуари Volkswagen, Ви робите правильний вибір, тому що оригінальний сервіс Volkswagen "АВтодім Полтава" - це:
- професійний ремонт та обслуговування за нормами заводу-виробника;

- оснащена за стандартами заводу мережа дилерських сервісних станцій;

- висококваліфікований персонал, що регулярно проходить навчання за програмами заводу Volkswagen;

- індивідуальний підхід до власників комерційних автомобілів Volkswagen, програми лояльності, акції та багато іншого. 

 Оригінальні запасні частини Volkswagen - це:
- якість, гарантована заводом Volkswagen;

- деталі, розроблені та виготовлені спеціально для Вашого автомобіля;

- гарантія 2 роки без обмеження пробігу на запасні частини, придбані та встановлені на офіційній сервісній станції Volkswagen;

- надійність та забезпечення безпеки Вашої та Ваших пасажирів завдяки використанню оригінальних запасних частин Volkswagen. 

 Оригінальні аксесуари Volkswagen:
- мають величезний асортимент, що складається з декількох лінійок продукції - від брелока до складного функціонального обладнання;

- розроблені з урахуванням стилістики та конструктивних особливостей комерційних автомобілів Volkswagen;

- завдяки продуманому функціоналу мають відмінні споживчі властивості. 

 Якість обслуговування і ремонту завжди є сумою якості виконаних робіт і використаних при цьому деталей.
Із представленою продукцією і обслуговуванням фахівцями Volkswagen, ця сума завжди буде на Вашу користь.                                                                                                              Автомобілі Volkswagen відповідають самим високим стандартам якості, безпеки та надійності. Проведення планового технічного обслуговування (ТО) допоможе Вам максимально зберегти кошти, інвестовані Вами в автомобіль, та також посприяє тривалому терміну служби автомобіля, підвищенню надійності та безпеки і дозволить вам сконцентруватися на отриманні задоволення від водіння.                                     Технічне оснащення  сервісного ценру "Автодім Полтава" та наявність спеціального обладнання та інструмента, в купі с кваліфікованими спеціалістами дозволяють зменшити час на технічне обслуговування та значно знизити витрати на підтримку Вашого Volkswagen в бездоганному робочому стані. Ми проінформуємо Вас, коли настане час наступного технічного сервісного обслуговування та техогляду Вашого Volkswagen, який складає один рік або 15 000 километрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Повний перелік робіт і запасних частин до технічного обслуговування, рекомендованих заводом виробником, наведений у розділі «Технічне обслуговування» в сервісній книжці до Вашого Volkswagen.

Записатися на СТО онлайн

Вячеслав
Шевченко
Майстер-приймальник
Телефон: +38 053 263 1201
Мобільний телефон:
Факс:
Євгеній
Лєвтєєв
Менеджер відділу запчастин
Телефон: +38053 267 91 44
Мобільний телефон: +380 66 290 20 20
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.