Іновації та технології
04.12.2018

Концепція Digital Retail успішно реалізована в автоцентрі Автодім Полтава.

Рівно 15 років тому відбулася знаменна подія - свої двері для клієнтів відкрив перший в Полтаві та Полтавській області автосалон Volkswagen. Прагнучи постійно враховувати думки своїх клієнтів і передбачати їх очікування, в листопаді 2018 року автоцентр Автодім Полтава знову відкрив свої двері, провівши масштабну реновацію автоцентру. Будучи новатором в 2003, і ​​зараз в 2018 році, автоцентр Автодім Полтава став першим автоцентром в Полтаві одним з перших в Україні, де втілена концепція Digital Retail. Діджіталізація неухильно проникає і в світ автомобілів. Марка Volkswagen в цьому процесі намагається ставити тренди.Клієнт для нас в центрі уваги, саме тому ми думаємо над тим, щоб зробити його перебування у нас, спілкування з нами - максимально комфортним для вас.За допомогою програми SalesPad: - Клієнт зможе почати процес покупки де завгодно (в зоні сервісу, в зоні очікування, в відділі продажів) - всі інструменти завжди з продавцем, на планшеті.
1

Як бачите, в нашому оновленому автоцентрі, автомобіль вашої мрії знаходиться на відстані кількох кліків. Вся інформація доступна вам онлайн, на кінчиках пальців.
Уявіть, що всі теж саме Ви, можете робити у себе вдома самі. Просто зайдіть на наш сайт, введіть 6-ти значний код, і авто вашої мрії у вас на смартфоні, а через пріcтавку Apple TV Ви можете ділитися думками про ваше майбутнє авто зі своїми рідними чи близькими.
Інновації на цьому не закінчуються - сьогодні ми представляємо вам технологію віртуальної реальності - першими серед преміальних брендів в Україні.

Ласкаво просимо в нову еру Volkswagen вже зараз, в оновленому автоцентрі Автодім Полтава за адресою вул. Серьогіна, 2