Послуга Trade-in. Легко, доступно, дієво

В автоцентрі "Автодім Полтава" ми пропонуємо скористатися  послугою Trade-in . Ми домопожемо Вам вигідно обміняти свій старий автомобіль на новий Volkswagen.
3

Що таке Trade-in?
Trade-in - це передача вашого автомобіля в залік вартості нового, який Ви обрали в автосалоні "Автодім Полтава". В цьому випадку залікова вартість вашого автомобіля є початковим внеском. Важливо, що за допомогою послуги Trade-in можна обміняти свій автомобіль не тільки на новий, але і на автомобіль з пробігом, що є в наявності на нашому комісійному майданчику.

 Чому вигідно скористатися цією послугою?
 - Зменшується вартість нового автомобіля. Залікова вартість вашого автомобіля віднімається з вартості нового, а залишок можна покрити власними коштами або оформити в кредит або лізинг.
 - Економія часу. Вам не потрібно самостійно готувати автомобіль до продажу і місяцями чекати реального клієнта. В автоцентрі "Автодім Полтава" ми  оцінимо стан Вашого автомобіля і приймемо  його в залік нового в той  самий день. Всього один день, і Ви - власник  нового  автомобіля Volkswagen!
 - Прозорість угоди. Ніякого обману і напівкримінального ринкового обміну. Знятий з обліку автомобіль переоформляється на дилера за договором купівлі-продажу, який реєструється в ДАІ. З цього моменту всю відповідальність за авто дилер бере на себе. Крім цього, всі оплати ідуть в рахунок початкового внеску за Ваш новий автомобіль.

   Як визначається залікова вартість автомобіля?
   Ми пропонуємо вам середньоринкову вартість автомобіля, на яку впливає його технічний стан, а також такі фактори, як:
 - Наявність діючої гарантії. Такі автомобілі оцінюються вище аналогічних авто, гарантія на які вже не діє.
  - Історія обслуговування автомобіля з моменту покупки. Якщо ви правильно і своєчасно обслуговували свій автомобіль і можете підтвердити це документально - його залікова вартість стає вище.
 - Ліквідність моделі. За більш високої вартості оцінюються моделі автомобілів, які з віком менше втрачають у ціні (наприклад, Volkswagen Polo)

  Як менеджер автоцентру буде оцінювати ваш автомобіль?

 Автомобіль, який ви хочете здати в залік, пройде три етапи оцінки:

  1.Зовнішній огляд на наявність перефарбованих елементів, сколів, пошкоджень та інших слідів експлуатації.
  2.Пробний тест-драйв експертом-оцінювачем, в ході якого автомобіль перевіряється на наявність сторонніх звуків та правильність роботи коробки передач.
  3.Діагностика на профільній дилерській станції (електрика / електроніка, ходова частина)

  Звертайтесь в автосалон "Автодім Полтава" та обирайте новий Volkswagen. Отримайте кваліфіковану консультацію менеджера.

Денис
Рудик
Продавець-консультант
Телефон: +38 053 263 1201
Мобільний телефон:
Факс:
Віталій
Решетняк
Продавець-консультант
Телефон: +38 053 263 1201
Мобільний телефон:
Факс:
Володимир
Кроль
Керівник відділу продажу автомобілів
Телефон: +38053 267 91 44
Мобільний телефон: +380 95 328 93 14
Факс: