Автодім Полтава Автострахування. Автоцивілка, КАСКО.

  1. Нові авто
  2. Автострахування. Автоцивілка, КАСКО.
13.11.2017

Автострахування. Автоцивілка, КАСКО.

Автосалон  Автодім Полтава пропонує надійне страхування від нашого постійного та надійного партнера страхової компаніі №1 в Україні - "ARX страхування".Заощаджуйте свій час та нерви – отримуйте гарантовані виплати напряму від «ARX Страхування». 1. ARX  - світовий лідер у сфері страхування та управління активами2. Дев'ятий рік поспіль ARX - страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand).3. 64 країни діяльності4. 103 мільйони клієнтів

1

Чому автолюбителі все частіше обирають КАСКО? Все просто - це вигідно! «АRX Страхування» - лідер страхового ринку України за зібраними преміями по КАСКО (починаючи з 2009 року), пропонує такі види страхування, які врахують можливості кожного власника транспортного засобу. Діють такі види страховок:

1.КАСКО «Все включено» - будь-які можливі ризики передбачені. Ряд додаткових переваг гарантований. Знос деталей при заміні не враховується, транспортування з місця ДТП безкоштовне, страхова виплата гарантована незалежно від винуватця події.
2.Каско «Light» - для транспортних засобів не старше п'яти років. Включає також і пошкодження лобового скла, найчастіще ушкодження на дорозі.
3.Каско «5+» - якщо ваша машина експлуатується більше трьох, але менше десяти років, скористайтеся цією пропозицією ARX. Два варіанти страхового покриття, відшкодування пошкодження лобового скла.

Розрахувати вартість страхового полісу допоможе Вам консультант з автострахування в автосалоні "Автодім Полтава" за адресою м.Полтава, вул.Серьогіна 2. тел. (0532) 679-144, (067) 530- 72-72

Онлайн запит щодо автострахування


Валерiя
Медведська
Спеціаліст з продажу фінансових продуктів<br />Маркетолог
Телефон: +38053 267 91 44
Мобільний телефон: +380 50 868 09 44
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.