Світ Фольксваген
20.09.2018
1

Volkswagen Комерційні автомобілі на IAA Commercial Vehicles 2018.

20 вересня у Ганновері стартувала 67-ма Міжнародна виставка комерційного транспорту IAA 2018. Відповідно до офіційного гасла заходу "Transporting your Future" (Транспортуючи ваше майбутнє), бренд Volkswagen Комерційні автомобілі у рамках свого стенду представить нові рішення для електричної мобільності та міської логістики майбутнього.

 Голова правління бренду, д-р Томас Седран, під час відкриття стенду відзначив: "Відповідно до гарної традиції Volkswagen завжди продумувати все на крок вперед, ми вже зараз працюємо над рішеннями для викликів майбутнього - для сталої мобільності наших клієнтів та покращення якості повітря у наших містах".

 На фото: д-р Томас Седран, голова правління бренду Volkswagen Комерційні автомобілі та Гайнц-Юрген Льов, директор з маркетингу та продажів, на фоні концепту I.D. BUZZ Cargo - першого комерційного автомобіля на базі нової I.D. Family та MEB (модульної електричної платформи).

 

Концепт I.D. BUZZ CARGO.
Ідеальний електромобіль для міської логістики майбутнього - I.D. BUZZ CARGO став першим комерційним автомобілем на базі нової I.D. Family та модульної електричної платформи МЕВ. Концепт пропонує широкий спектр дизайнерських рішень, максимальну зручність для водія та автоматизований режим керування ("I.D. Pilot"). Ще одна новинка: технологія "Інтернету Речей" на борту. А завдяки варіантам батарей з різною ємністю прогнозований запас ходу модельних варіантів становитиме від 330 до понад 550 км (відповідно до циклу WLTP).